Využijme zkušenost 50+

Reference

2014

2013

Kurz mě plně uspokojil

Počáteční obavy a nejistota velmi brzy zmizely a paní lektorka dokázala změnit člověka, který byl považován spíše za uzavřeného v dokonalého extroverta. Chválím a gratuluji!

Ing. Honza Váňa
Horní Lhota

Kurz mě nenásilnou formou rozšířil obzory.

Paní lektorka Markéta působila velmi pozitivně, takové sluníčko.

Bedřich Hnilica
Otrokovice

Výborný kurz

Markéta mě mile překvapila, nemá konkurenci. Je skvělá, umí naučit. Ani minutu jsem se nenudila.

Iva Harníková
Napajedla

Jsem nadšena

z lidského přístupu a ze způsobu upoutání pozornosti posluchače. Ještě asi nikdy jsem nedokázala být celou dobu tak vtažena do tématu jako u Vás. Je vidět a hlavně cítit, že to děláte srdcem. To je třeba aplikovat na vše.

Ing. Ivana Uhrmacherová
Napajedla

Kurz umožňuje poznat sám sebe, své možnosti a schopnosti.

Lektorka dává velký prostor pro vyjádření vlastních myšlenek a zkušeností k danému tématu, v závěru pak myšlenky účastníků zobecňuje. V kurzu jsem se cítila velmi dobře, a proto ho budu doporučovat dalším.

Mgr. Ivana Apolenářová
Bílany

Výuka mi poskytla

velmi mnoho cenných informací, které byly prezentovány dobrým a kvalitním způsobem. Mám krásný pocit z absolvování kurzu. Oceňuji zodpovědné přistupování ke každému účastníku.

Ludmila Ticháčková
Tečovice

Byla jsem spokojena

Kurz mě obohatil o spoustu informací. Lektorka připravená, příjemná, výborné odborné znalosti.

Jana Vančurová
Rožnov pod Radhoštěm

Kurz Proč hodnotit zaměstnance v Gumárnách Zubří

Oceňuji profesionálně vedený a moderovaný kurz. Vysoký podíl zapojení účastníků do probíraných témat včetně plnění dílčích úkolů.

Dalibor Jančí
Gumárny Zubří a.s.

Velice Vás zdravím paní Mikulenková,

mám za sebou dnešní první lektorský kurz a dovoluji si Vám tímto velice poděkovat za sezení s Vámi, kdy jste se mi snažila ve stísněných podmínkách a ve velice krátkém čase sdělit veškeré možné poznatky a informace k lektorské činnosti, které bych mohla uplatnit v praxi.

Potěšením bylo, když jsem v průběhu školení dostala nabídky od některých vedoucích, zda bych pokračovala ve školení dál, i po ukončení projektu, a realizovala jej i pro další zaměstnance, které by na kurz přihlásili.

Myslím, že více si jako „lektor“ nemohu ani přát. Ještě jednou Vám velice děkuji za vše a případně někdy naviděnou.

Markéta Němcová
referent, Městský úřad Valašské Meziříčí

2011

Děkuji,

v kurzu jsme získali důležité intervence pro neškoleného lektora, podané zajímavou, hutnou a názornou formou. Lektorka projevila velkou dávku znalostí a zkušeností i pozitivního přístupu k výuce.

Zdeněk Lošťák
Meopta Přerov

Díky

za sice krátký, ale přesto velmi přínosný a pěkně sestavený kurz. Díky zapálenému a odbornému přístupu paní lektorky jsme si z něj odnesli mnoho zážitků a důležitých informací. Spolu s poskytnutými materiály nebude kdykoliv problém se zhostit našich lektorských a autorských úkolů profesionálně a s odpovídající kvalitou ☺

Jaroslav Balatka
Meopta Přerov

Kurz Lektorské a autorské dovednosti byl velice zajímavý a podnětný.

Zvlášť zajímavé byly části věnované psychologii vzdělávání dospělých a pak některé aspekty samotného procesu učení. Také možnosti jak zvládat různé rušivé podněty při výuce nebo námitky byly velmi zajímavě vysvětleny a určitě je využiji nejen ve své budoucí lektorské práci. Velmi užitečné byly i osobní postřehy lektorky k průběhu výuky.

Škoda, že na tento kurz nebylo vyčleněno více času, protože některé věci nebylo možné probrat v potřebném rozsahu, ale v rámci možností byl kurz rozhodně přínosem.

Jan Arnošt
Meopta Přerov

2010

Účastníci ocenili výkon lektorky

Kurz Dovednosti mistrů v rámci projektu „Vzdělávejte se!“

Kurz předčil mé očekávání. Uvědomuji si potřebu naučit se trpělivosti a zvládání konfliktů.

firma Gumárny Zubří a.s.

Kurz Komunikační dovednosti v rámci projektu „Vzdělávejte se!“

Ve své praxi použiji vše, co jsme se v kurzu naučili. Výuka byla prospěšná, poučná a záživná. Odcházím s pocity, že na sobě chci dále pracovat. Paní Mikulenková je výborný lektor, má přehled.

firma COLORA PrintHouse s.r.o., Valašské Meziříčí

2009

Kurz Řešení konfliktů v rámci projektu „Vzdělávejte se!“

V kurzu jsme získali spoustu nových informací. Výuka byla pečlivě připravena. Lektorka upoutala dynamickým přednesem, skvělou připraveností.

firma PBT Rožnov p. R., s.r.o.

2008

Milé kolegyně,

ráda bych Vám všem ještě jednou poděkovala za velmi příjemnou spolupráci, profesionalitu, ochotu a pomoc i ve vypjatých a hektických chvílích realizace. Děkuji Vám za vše, co jsem se díky Vám a mezi Vámi naučila, budu na to ráda vzpomínat.

Mějte se moc hezky.

Stáňa Karásková
MPSV (vedoucí sekce partnerů)

Dobrý den Markéto,

chci Vám poděkovat za velmi příjemnou spolupráci. Vždy jste byla vstřícná a věděla jste si se vším rady, kéž by takových lidí bylo více.

Přeji hezké vánoce a v novém roce mnoho nových úspěchů.

Naďa Ehlerova
NVF Praha (FM partnera ITP)

Markéto,

Vaše úloha v tomto projektu byla obrovsky náročná, myslím, že si to všichni uvědomujeme. Obdivuji Vás, že jste ten obrovský tlak ustála a i v nejvypjatějších chvílích jste pevným a rozhodným hlasem dovedla vyslovit řešení. Druhá věc, za kterou Vás obdivuji je, že Vám to tak „pálí“, že jste si stále dovedla udržovat bezvadný přehled, vymýšlet různé kombinace řešení pro různé partnery, rozhodovat se rychle o velmi závažných věcech a navíc pod tlakem a v neposlední řadě také dohlédnout možné důsledky svých rozhodnutí.

Přeji Vám, aby Vám ten mladistvý elán a zapálení pro věc nekazili žádní škarohlídi.

Děkuji Vám za náš tým za bezkonkurenční spolupráci. To, že jste „tam byla“ a věděli jsme, že když bude nejhůř, voláme Markétu a bude zase dobře, to bylo velmi osvobozující.

Hodně štěstí v životě a krásné Vánoce.

Jitka Valentová
ÚP Svitavy (vedoucí partnera ITP)

Markéto,

velmi pěkně se mi s Vámi spolupracovalo a dodnes oceňuji Váš aktivní přístup a hlavně operativní, neboť jste měla na starosti desítky partnerů a po zavolání jste byla vždy v obraze, jako by jste měla na starosti jen jednoho partnera. (Kdyby projekt ITP byl sledován v tomto programu již od začátku projektu, byla by to procházka rájem a nemuseli jsme společně zažívat stresové situace kvůli nedostatku času. Ale to neovlivníme ani my ani vaše firma.)

Děkuji Vám za Vaši pomoc při práci a přeji krásné předvánoční dny.

Věra Filoušová
ÚP Svitavy (FM partnera ITP)

Dobrý den, Markéto,

myslím si, že jste byla tím správným člověkem na tom pravém místě, a že si pro obsazení této pozice nemohli pro tento projekt vybrat lépe. Na náš projekt budu ráda vzpomínat, moc mě to bavilo.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí ve vaší další profesní dráze i v soukromém životě.

Dana
ÚP Žďár n.S. (FM partnera ITP)

Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci a „ochotu pomáhat“ a řešit naše problémy.

M. Greplová
ÚP Zlín (vedoucí partnera ITP)

Dobrý den,

spolupráce s Vámi byla na vysoké úrovni. Cením si Vaši práci a práci všech kolem vás.
Hezké VÁNOCE a CELÝ ROK 2009.

Vladimír Mládek
ÚP Chrudim (FM partnera ITP)
AHR
Copyright © 2013 - Avenue Human Relations s.r.o.Administrace