Využijme zkušenost 50+

Využijme zkušenost 50plus

Ukončen rekvalifikační kurz ZÁKLADY PODNIKÁNÍ ve Zlíně

Ukončen rekvalifikační kurz ZÁKLADY PODNIKÁNÍ ve Zlíně

Minulý týden úspěšně absolvovala naše klientka první rekvalifikační kurz ZÁKLADY PODNIKÁNÍ. Kurz přinesl účastnici spoustu nových informací a především spoustu praktických zkušeností. Mezi nejvýznamnější efekty tohoto kurzu patří velice kvalifikované vedení k profesionálně zpracovanému a okamžitě použitelnému podnikatelskému záměru. Následující týden po ukončení kurzu naše poradkyně s klientkou v rámci individuálního poradenství podnikla potřebné kroky k podání žádosti o příspěvek do podnikání na ÚP, mezi něž patří také asistence na jednotlivých úřadech v souvislosti s požadavky na podání žádosti. Klientka v závěru tohoto „úřednického maratónu“ ocenila účast našeho odborníka s tím, že sama by zřejmě na některé požadavky úředníků nedokázala reagovat. V současné době již podala žádost a během července bude známo rozhodnutí.

Každopádně máme radost, že se jedné z našich klientek podařilo naplnit svou představu a je již jen malý kousek před zahájením podnikání.

Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů, naplněných představ, mnoho zakázek a spoustu spokojených zákazníků v novém podnikání.

Tým společnosti Avenue Human Relations.

Archiv starších článkůLoga_all
AHR
Copyright © 2013 - Avenue Human Relations s.r.o.Administrace